Novoto Vreme
03/09/2014
Листи на "Новото време"
Партия "Новото време" ще се яви на предстоящите избори с бюлетина номер 4

Изборен район

Водач на листа

Първи Благоевградски

Банско

Белица

Благоевград

Гърмен

Гоце Делчев

Сандански

Кресна

Петрич

Разлог

Сатовча

Симитли

Струмяни

Хаджидимово

Якоруда

1.Христо Салмов

2.Росен Арнаудов

3. Николай Лулейски

 

 

Втори Бургаски

Айтос

Бургас

Средец

Камено

Карнобат

Малко Търново

Царево

Несебър

Поморие

Руен

Созопол

Сунгурларе

Приморско

1.Минчо Полименов

2. Т. Терзиев

3.Ани Годжукова

4. Йовка Иванова

5.Иван Сивов

6.Дафин Терзиев

7.Мария Керчева

8.Д. Златев

9.Илияна Драганова

 

 

Трети Варненски

Аврен

Аксаково

Белослав

Бяла

Варна

Ветрино

Вълчи дол

Долни чифлик

Девня

Дългопол

Провадия

Суворово

1. Станимир Киряков  

2. Георги Георгиев

3. Янко Георгиев  

4. Елеонора Николова

5. Атанас Георгиев  

6. Красимир Савов

7. Ивайло Недев

8. Дани Орешкова  

9. Илко Костадинов

 

 

 

Четвърти Великотърновски

Велико Търново

Горна Оряховица

Елена

Златарица

Лясковец

Павликени

Полски Тръмбеш

Свищов

Стражица

Сухиндол

1.Йордан Богданов

2.Радка Крумова

3.Стайко Стайков

4.Стефан Вълков

5. Милен Вълков

Пети Видински

Белоградчик

Бойница

Брегово

Видин

Грамада

Димово

Кула

Макреш

Ново село

Ружинци

Чупрене

1.Николай Майстер

2.Петър Димитров Иванов

3.Росица Ганчева

4.Явор Яков

 

 

Шести Врачански

Борован

Бяла Слатина

Враца

Козлодуй

Криводол

Мездра

Мизия

Оряхово

Роман

Хайредин

1.Доли Филипова

2.Яна Челебиева

 

/

Седми Габровски

Габрово

Дряново

Севлиево

Трявна

1. Иван Рудевски

2.Камелия Кюркчиева

 

 

Осми Добрички

Балчик

Генерал тошево

Добричка

Каварна

Крушари

Тервел

Добрич

Шабла

1. Станимир Киряков  

2. Георги Георгиев

3. Янко Георгиев  

4. Елеонора Николова

5. Атанас Георгиев  

6. Красимир Савов

7. Ивайло Недев

8. Дани Орешкова  

9. Илко Костадинов

 

Девети Кърджалийски

Ардино

Джебел

Кирково

Крумовград

Кърджали

Момчилград

Черноочене

1.Христо Петров

2.Ирена Стоянова

3.Красимира Генова

 

Десети Кюстендилски

Бобовдол

Бобошево

Кочериново

Кюстендил

Невестино

Рила

Сапарева баня

Дупница

Трекляно

1.Илияна Богданова

2.Анита Стоянова

3.Иванка Андонова

 

 

 

Единадесети Ловешки

Априлци

Летница

Ловеч

Луковит

Тетевен

Троян

Угърчин

Ябланица

1. Мирослав Севлиевски

2. Ивелина Мънкова

3. Мартин Коев

 

 

Дванадесети Монтана

Берковица

Бойчиновци

Брусарци

Вълчедръм

Вършец

Георги Дамянов

Лом

Медковец

Монтана

Чипровци

Якимово

1. Великчо Клингов

2. Явор Яков

3. Евгени Павлов

 

 

Тринадесети Пазарджишки

Батак

Белово

Брацигово

Велинград

Лесичово

Пазарджик

Панагюрище

Пещера

Ракитово

Септември

Стрелча

 

1. Росица Кабзева-Дикина

2. Янко Ангелов Йорданов

3. Светослав Савов

4. Евгени Павлов

 

 

Четиринадесети Пернишки

Брезник

Земен

Ковачевци

Перник

Радомир

Трън

 

1.Анита Стоянова

2.Гергана Георгиева

3.Димитър Виденов

4.Иванка Андонова

/

Петнадесети Плевенски

Белене

Гулянци

Долна Митрополия

Долни Дъбник

Левски

Никопол

Искър

Плевен

Пордим

Червен бряг

Кнежа

1.Здравко Йорданов
2.Петя Илиева
3.Александър Николов
4.Николаи Данов 
5.Тодор Тачев

 

 

Шестнадесети Пловдив град

1. Тони Пазламова

2. Румен Кривицки

3. Борис Николов

4. Симеон Танев

5. Димитър Иванов  

 

Седемнадесети Пловдивски

1. Димитър Иванов  

2. Борис Николов

3. Румен Кривицки

4. Димитрина Терзиева

5. Тони Пазламова

 

Осемнадесети Разградски

Завет

Исперих

Кубрат

Лозница

Разград

Самуил

Цар Калоян

1.Тодор Терзиев

2.Радка Крумова

3.Стефан Вълков

 

/

Деветнадесети Русенски

Борово

Бяла

Ветово

Две могили

Иваново

Русе

Сливо поле

1. Недялко Калъчев

2. Камелия Кюркчиева

3. Цветелина Христова

 

 

 

Двадесети Силистренски

Алфатар

Главиница

Дулово

Кайнарджа

Силистра

Ситово

Тутракан

1.Ирена Стоянова

2.Милен Вълков

3.Стайко Стайков

 

/

Двадесет и първи Сливенски

Котел

Нова Загора

Сливен

Твърдица

1. Kамелия Тренева

2. Ивайло Тончев

3. Донка Желева

4. Алексей Дамянов

 

Двадесет и втори Смолянски

Баните

Борино

Девин

Доспат

Златоград

Мадан

Неделино

Рудозем

Смолян

Чепеларе

1.Росица Лисичкова

2.Ники Томов

3.Стоян Христов

 

Двадесет и трети София

1. Росица Лисичкова

2. Недялко Калъчев

3. Таня Клинчарска

4. Росица Кабзева-Дикина

5.Лина Иванова

6.Мариана Полименова

 

 

Двадесет и четвърти София

1. Николай Майстер

2. Евгения Кюркчиева

3.Ники Томов

4. Ивелина Мънкова

5. Михаела Колева

 

 

 

Двадесет и пети София

1. Алеко Кюркчиев

2.Илияна Богданова

3. Илиян Димитров

4. Красимира Генова

5. Захари Петров

6. Иван Дилиянов Карагеров 

 

Двадесет и шести Софийски област

 

1.Мирослав Севлиевски

2. Асен Саладинов

3. Асен Дикин

4. Цветелина Христова

 

Двадесет и седми Старозагорски

 

1.ЕКАТЕРИНА КУКУШЕВА,
2.ДЕСКО ДЕСКОВ
3.ЕВГЕНИ ИЛЧЕВ
4.СТОЯНА ВАСИЛЕВА
5.ДАНИЕЛ  МЕТОДИЕВ

 

Двадесет и осми Търговищки

Антоново

Омуртаг

Опака

Попово

Търговище

1.Йордан Богданов

2. Христо Петров

3. Димитър Виденов

 

/

Двадесет и девети Хасковски

Димитровград

Ивайловград

Любимец

Маджарово

Минерални бани

Свиленград

Симеоновград

Стамболово

Тополовград

Харманли

Хасково

1. Величко Клингов

2.Евгения Кюркчиева

3. Асен Дикин

 

 

Тридесети Шуменски

Венец

Върбица

Хитрино

Каолиново

Каспичан

Никола Козлево

Нови пазар

Велики Преслав

Смядово

Шумен

1. Росен Русинов

2. Николай Христов

3. Галина Йорданова

 

 

Тридесет и първи Ямболски

Болярово

Елхово

Стралджа

Тунджа

Ямбол

1. Алеко Кюркчиев

2. Иван Сивов

3. Мариана Полименова

4. Михаела Колева

 

 

Back | Top | Print
Бюлетин

Електронен вестник
С БОДЛИ!

Ако желаете да получавате нашия бюлетин, абонирайте се тук ››

Регистрация
Ако споделяте нашите идеи, попълнете формата за регистрация на симпатизанти тук ››

Изтегли
Символите на Новото Време може да изтеглите тук ››

Вестник Средногорски багри

 http://bgvesti.com/ - Животът вдуми

http://modernavratza.com

Studio ITTI
Web Based Solutions
© Новото Време. Всички права запазени.